مهمترین اقدامات گشتا :شناسایی اکثر مسیرهای طبیعت گردی برای دوچرخه سواری در استان تهران و استانهای همجوار برای اولین از سال 1381 ***کسب مقام دوم کشوری در مسابقات لیگ برتر کشوری در سال 1385 ***افتتاح پایگاه اطلاع رسانی در سال 1381 برای ارتقا فرهنگ دوچرخه سواری در کشور ***تالیف و انتشار کتاب جامع تمام رنگی دوچرخه کوهستان برای اولین بار توسط گشتا

آیا این دوچرخه می تواند برنده مدال طلای المپیک ریو ۲۰۱۶ شود؟

776 x served & 281 x viewed

آیا این دوچرخه Scott Spark  دوچرخه جدیدنینو شورتر می باشد؟
آیا این دوچرخه می تواند برنده مدال طلای المپیک ریو ۲۰۱۶ شود؟

 

olympic_02

آیا این دوچرخه مدال طلای المپیک تابستان ۲۰۱۶ در ریو د جانیرو را خواهد برد؟
نینو شورتر یکی از ورزشکاران با هدف بردن مدال طلا بدون توجه به اینکه چه دوچرخه ای او در المپیک تابستان آینده در ریو خواهند راند می باشد. اما دقیقا اینکه چه دوچرخه ای به همراه خواهد داشت هنوز مورد بحث می باشد. تا قبل از امسال قهرمان جهان در مسابقات دوچرخه سواری با دوچرخه  er 29 اسکات دیده شده است. او همچنین در مناطق کوهستانی(hardtail Scale)  از زمانی به زمان دیگری میپرد. در حال حاضر در رویداد رسانه ای هفتگی اسکات در لنزرهید، سوئتزرلند، سازنده سوئیسی دوچرخه در حال رونمایی کردن یک  ۲۷.۵ “spy shot” است که به احتمال زیاد یک ورژن بروز شده ای از اسپارک دوگانه شورتر می باشد. حداقل این فرض را میکنیم که این مورد نامش را روی آن دارد- و بعید است اسکات بطور کامل مسیر اسپارک را به سمت یک دوچرخه  XC دیگر ترک کند. به هر صورت، دوچرخه های جدید بطور قابل توجهی ار اسپارک فعلی متفاوت هستند. نوسان و تکان از بین رفته با یک دکمه که روی لوله صندلی نصب شده است جایگزین می شود. حرکت دوچرخه از روی تصاویر زیر برای فرض بهتر و بیشتر در مورد این دوچرخه جدید بهتر قابل درک است.

olympic_09

 

همانطور که در این تصویر می توانید مشاهده کنید و تصویر زیری که یکی از قدیمی ترین مسابقه دهنده گان شورتر می باشد، تفاوت های اصلی ارتباط و وسلیه ترمز می باشد. بجای لینک نوسان باریک، دردوچرخه “spy shot” از دکمه نصب شده روی لوله صندلی استفاده می کند.

olympic_10

این مدل ۲۷.۵ اسکات اسپارک سال ۲۰۱۶، دوچرخه انتخابی مسابقه ای شورتر بوده است. اما امسال با ۲۹ER دیده  شده است.

olympic_11

قسمت براکت پایین بنظر می رود که خیلی تنگ و نزدیک بهم درست شده است درحالیکه محافظ زنجیرها بزرگتر و صافتر هستند و همه این ها را برای افزایش انتقال قدرت و نیرو اضافه می کنند.

olympic_12

لوله صندلی برای نگهداشتن صندلی از کربن ساخته شده است.

olympic_13

دوچرخه های جدید یک میله بلند و باریک و خمیده دارند.

olympic_14

طرح رنگ شبیه به آنچه سازندگان خودرو  برای  ماشین های نمونه استفاده می کنند. در اینجا گفته می شود اسکات باید آن را بعنوان یک نمونه در کار پیشنهاد کند. این به نظر خوب می آید .

olympic_15

همچنین در نمایشگاه spy shot اسکات این کلاه به نمایش در آمده است می باشد. این کمی فراتر از MTB  است، اما  نام شورتر روی آن است، بنابراین، احتمالا در مسابقات XC مورد استفائه  قرار می گیرند .

olympic_16

گریپ ها از RITCHERYهستند.

olympic_01

 

olympic_03

جلوی خوب و مرتب با تعداد زیادی از اجزای ساخته شده از کربن سبک وزن توسط RITCHERY همراه دارد

olympic_04

کمک جلو DT سوئیس OMP O.D.L.  کربن برای صرفه جویی در وزن استفاده شده است.

olympic_05

تقریبا مانند تمام دوچرخه های غیر DH اسکات، این یکی با سیستم تعلیق دو قفله مجهز شده است.

olympic_06

چرخ های سریع ریچری با تایرهای ۲۷.۵*۲.۱ بروی این دوچرخه هستند. اما ما میدانیم که شورتر تایرهای DUGAST را در روز مسابقه ترجیح می دهد.

olympic_07

تا جلو ۳۲ قطعه زنجیر دارد.

olympic_08

دوچرخه با پدال شورتر انتخاب شده از مدل ریچری مجهز شده است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

پانزده + 7 =

GASHTA
سلام آیا تمایل دارید عضو خبرنامه گشتا شوید تا آخرین اخبار برای شما ایمیل گردد .

Enter your email address:

. .